Ukrainian

Home / Ukrainian

Міжнародний проект Bioenergy4Business сприяє (частковій) заміні викопного палива (вугілля, нафти, газу), що використовується для виробництва теплової енергії, доступними ресурсами біомаси (такими як побічні продукти деревообробної промисловості, лісова біомаса, гранули, солома та інші сільськогосподарські відходи) в Європейському Союзі та за його межами.

 

Проект Bioenergy4Business показує інвесторам і операторам котельнь як використовувати біомасу енергоефективним і економічно-доцільним способом.

 

Проект зосереджений на наступних основних напрямках:

 

  • Використання раціональних бізнес-моделей та фінансових моделей
  • Створення сприятливого середовища
  • Ретельна оцінка та реалізація проектів з виробництва теплової енергії з біомаси для централізованого теплопостачання і для власних потреб виробника

Проект з’єднує тих, хто приймає рішення, й ринки!

 

Звертаючисьдо тих, хто приймає рішення, проект Bioenergy4Business стимулює створення умов для сталого, економічно-доцільного й якісного виробництва теплової енергії з біомаси. Проект сприяє досягненню цілей 2020 р. з ВДЕ держав-членів ЄС та намічає шляхи для використання теплової енергії з біомаси після 2020 року.

Наразі європейські компанії залежать від вугілля, нафти і природного газу, які часто імпортуються з політично нестабільних регіонів. Проект Bioenergy4Business допомагає підприємствам використовувати значний потенціал теплової енергії з біомаси як реальну альтернативу!

Проект Bioenergy4Business фінансується рамковою програмоюЄвропейськогоСоюзу Horizon 2020.

 

Коротку брошуру проекту можна знайти [ТУТ] BG, DE, DK, EN, FI, FR, NL, PL, RO, SK, UK, ZG

 

Основні цілі проекту:

 

  • Визначити найбільш перспективні комерційні сектори ринку для переходу з викопних палив на біомасу
  • Розробити бізнес-стратегії та моделі;
  • Передати «ноу-хау» з постачання та використання біомаси;
  • Навчити розробників проектів, консультантів, операторів котельнь та працівників енергосервісних компаній оцінювати та розробляти проекти в системах централізованого теплопостачання та в секторах з власним споживанням теплової енергіївиробником;
  • Переконати зацікавлені сторони щодо можливостей, які відкриваються при використанні теплової енергії з біомаси
  • Підвищити обізнаність приймаючих рішення осіб щодо застосування механізмів, які можуть прискорити впровадження технологій виробництва теплової енергії з біомаси.